Filma Me Titra Shqip: Black Beauty

108 min 2020 8.6 / 96
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 27, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 36.949
Shikime: 3475
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kal i egër dhe një vajzë adoleshente krijojnë një lidhje të pathyeshme e cila i mban ata të lidhur për një jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR