Filma Me Titra Shqip: Breathe In

98 min 2013 6 / 236
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 18, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.707
Shikime: 1777
Pershkrimi
Kur një studente me program shkëmbimi vjen në një vend të vogël të qytetit të Nju Jorkut, ajo sfidon dinamikat e marrëdhënies së familjes mikpritëse dhe i ndryshon përgjithmonë jetët e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR