Filma Me Titra Shqip: Text

132 min 2019 6.8 / 55
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Oct 24, 2019
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 4.886
Shikime: 2184
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ilya Gorjunov është 27 vjeç dhe shtatë vitet e fundit i ka kaluar në burg për shkak të një akuze false. I nxitur nga dëshira për hakmarrje ndaj Petjas, djalit të pasur që i shkatërroi jetën, Ilya impulsivisht merr smartphone-in e Petjas, duke aksesuar kështu fotot, videot, bisedat me prindërit dhe të dashurën e tij dhe disa mesazhe të çuditshme nga kolegët plot me fjalë dhe kërcënime të pathëna. Ilya zë vendin e Petjas. Të paktën virtualisht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR