Filma Me Titra Shqip: Goodbye to All That

87 min 2014 5,4 / 39
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 17, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,376
Shikime: 541
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Otto Wall, papritur informohet se gruaja e tij kërkon divorc me mirëkuptim. Pasi mbete sërish beqar nga pakujdesia e tij, ai çon femra të njëpasnjëshme në shtëpi dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR