Filma Me Titra Shqip: Becoming

89 min 2020 7.7 / 101
Kategoria:
Viti: May 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.886
Shikime: 3282
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ish-zonja e parë Mishel Obama në një dokumentar intim për jetën e saj, shpresat dhe lidhjen me të tjerët gjatë turneut të saj të librit në 2019 për 'Becoming'.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR