Filma Me Titra Shqip: Correspondence

122 min 2016 6.3 / 309
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jan 14, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.417
Shikime: 4957
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Amy Ryan, një studente dhe Ed Phoerum, një astrofizikan i njohur janë të dashuruar prej 6 vitesh. Ata flasin me anë të bisedave me tekst dhe video. Papritur Amy dëgjon lajmin e vdekjes së Edit por ajo vazhdon të marrë mesazhe dhe dhurata nga ai duke mos u ndjerë kurrë e vetmuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR