Filma Me Titra Shqip: Horizon Line

91 min 2020 6.9 / 24
Kategoria: Thriller
Viti: Oct 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24.647
Shikime: 3770
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sara dhe Xhekson detyrohen të udhëtojnë me një avion të vogël për të shkuar në ishullin ku do zhvillohet dasma e miqve të tyre. Papritmas, ata gjenden përballë një situate ku duhet të luftojnë për jetën e tyre, pasi piloti pëson një infarkt kardiak.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR