Filma Me Titra Shqip: The Way We Are

121 min 2020 5.4 / 8
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Jan 1, 2020
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 3.62
Shikime: 4122
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup miqsh të vjetër mblidhen së bashku për të qenë me teton/gjyshen e tyre të dashur, e cila u kujdes për ta kur ishin fëmijë, për ditët e saj të fundit. Dhe gjërat ndërlikohen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR