Filma Me Titra Shqip: 122

95 min 2019 5.7 / 15
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Jan 2, 2019
Gjuha Origjinale: AR
Popullariteti: 3.649
Shikime: 4374
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Është një natë të përgjakshme në një vend ku duhet të ndihen të sigurt, një i ri dhe e dashura e tij përpiqen të mos shkojnë në spital, por të largohen prej tij. Ata përpiqen ti mbijetojnë natës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR