Filma Me Titra Shqip: The Cutting Edge

101 min 1992 7.2 / 218
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Mar 27, 1992
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.07
Shikime: 4851
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një patinatore e re plot temperament, së bashku me një ish-lojtar hokeji, bashkohen për të fituar medaljen e artë të olimpiadës në ski, duke fituar kështu dhe zemrën e njëri tjetrit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR