Filma Me Titra Shqip: Batman: Soul of the Dragon

83 min 2021 7.6 / 33
Viti: Jan 12, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 330.362
Shikime: 3762
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Batmani dhe pesë nxënës të tjerë të arteve marciale, bëhen dëshmitarë të një sekreti mistik, që mund t’i japë fund botës. Pas shumë vitesh të ndarë, ata do të rigjejnë njëri-tjetrin, për të kryer misionin për të cilin i ka përgatitur mjeshtri i tyre i urtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR