Filma Me Titra Shqip: Outside the Wire

114 min 2021 6.1 / 126
Viti: Jan 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 169.148
Shikime: 5979
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në një të ardhme të afërt, një pilot droni dërgohet në luftën në terren dhe bëhet ortak me një njeri-robot me qëllim për të ndalur disa raketa nukleare me destinacion Amerikën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR