Filma Me Titra Shqip: Redemption Day

100 min 2021 7.6 / 29
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jan 8, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 75.487
Shikime: 5288
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur dashuria e jetës së tij rrëmbehet dhe mbahet për shpërblim nga terroristët, një hero i luftës Brad Paxton garon me kohën për ta shpëtuar atë në një operacion të guximshëm dhe vdekjeprurës që e vë atë kundër forcave më të fuqishme dhe me hije.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR