Filma Me Titra Shqip: Hard Target 2

104 min 2016 5,5 / 84
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jul 14, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,915
Shikime: 1574
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I zënë ngusht, artisti marcial, Ues, nuk mund t'i refuzonte miliona dollarët e ofruara me kusht që të ndeshej në Mejenmar. Kur ai mbërrin në vendin e ndeshjes, mëson se është mashtruar duke u bërë kështu objektivi i gjuetisë njerëzore. I mbetur vetëm me një shishe ujë dhe me një qeskë të mbushur me rubinë, Ues duhet të mposhtë më zgjuarsi grupin e armatosur rëndë që janë paguar për ta vrarë atë. Teksa Ues lufton për jetën e tij në xhungël, vetë gjuetarët shndërrohen në gjah.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR