Filma Me Titra Shqip: Triple Tap

117 min 2010 6.2 / 32
Kategoria: Aksion Thriller Mister
Viti: Jun 30, 2010
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 2.121
Shikime: 3956
Pershkrimi
Një qitës profesionist ndalon një vjedhje dhe shpëton jetën e një polici. Më pas ai përfundon në gjyq për këtë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR