Filma Me Titra Shqip: Dead Reckoning

91 min 2020 6.7 / 15
Kategoria: Thriller
Viti: Nov 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12.787
Shikime: 2575
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë një vere piktoreske në bregdetin e Nantucketit, Niko dhe Tili po jetojnë ëndrrën e një romance verore. Por, kur vëllai terrorist i Nikos vjen në Shtetet e Bashkuara, Niko duhet të dalë kundër familjes së tij në mënyrë që të mbrojë vajzën që do dhe mijëra njerëz të pafajshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR