Filma Me Titra Shqip: Arthur & Merlin: Knights of Camelot

91 min 2020 5.3 / 78
Kategoria: Histori Aksion Aventure
Viti: May 28, 2020
Gjuha Origjinale: PT
Popullariteti: 109.612
Shikime: 4832
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndiqni mbretin Artur dhe njerëzit e tij që luftojnë të kthehen në shtëpi, për të parandaluar Mordredin të marrë Kamelotin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR