Filma Me Titra Shqip: Christmas Jars

110 min 2019 5.8 / 5
Kategoria: Dramatik Romance Komedi
Viti: Nov 4, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.713
Shikime: 4593
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tregohet historia e gazetares Hope Jensen, e cila zbulon sekretin pas 'Kavanozave të Krishtlindjes' të cilët mbushen me para dhe dhurohen në mënyrë anonime për bamirësi. Ky fenomen ka ndryshuar jetët e shumë njerëzve. Një rrëfim human në një atmosferë të ngrohtë Krishtlindjesh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR