Filma Me Titra Shqip: Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

107 min 2008 6,2 / 850
Kategoria: Komedi Aventure
Viti: Apr 25, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,789
Shikime: 1441
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë fluturimit të tyre për në Amsterdam, Haroldi dhe Kumari ngatërrohen për terroristë dhe dërgohen në Gjirin e Guantanamos... Por jo për një kohë të gjatë. Ata arratisen dhe nisen për një udhëtim përgjatë vendit për të spastruar emrat e tyre dhe për të fituar zoçkat! Por si fillim duhet të tregohen më të zgjuar se agjentët federalë, t'i shmangen Klanit dhe të sigurojnë ndihmën e njërit që mendon se është Neil Patrick Harris. Është një xhiro e egër me më të kërkuarit e Amerikës dhe më të drogu
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR