Filma Me Titra Shqip: Echo Boomers

94 min 2020 5.5 / 22
Kategoria: Krim Dramatik Aksion
Viti: Nov 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18.014
Shikime: 3432
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në një histori të vërtetë, pesë të diplomuar në kolegj vendosin që mënyra më e mirë për të ndryshuar ekonominë e padrejtë dhe për të jetuar jetën që kanë dashur gjithmonë është të vjedhin nga më të pasurit e Çikagos dhe t'ia japin vetes së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR