Filma Me Titra Shqip: Run Hide Fight

109 min 2020 7.2 / 21
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 50.601
Shikime: 3993
Pershkrimi
Disa studentë të çmendur qëllojnë kudo në kafenenë e shkollës, ku mbajnë peng të gjithë studentët që janë brenda teksa Zoi, 17-vjeçarja e guximshme merr në dorë një detyrë të vështirë për t'iu kundërvënë pengmarrësve dhe për t'i shpëtuar të gjithë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR