Filma Me Titra Shqip: The Daughters of Fire

115 min 2018 4.3 / 17
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 25, 2018
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 1.365
Shikime: 3865
Trailer: YouTube
Pershkrimi
NDALOHET SHIKIMI I FILMIT PËR SHIKUES NËN MOSHEN 18 VJEÇARE! FILMI KA SKENA TË FORTA DHE NUDITET! Një grup grash nisin një udhëtim erotik, poliamorus, për t'u çliruar nga mentaliteti patriarkal. Në të njëjtën kohë, njëra prej tyre planifikon të bëjë një film pornografik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR