Filma Me Titra Shqip: Stuck Apart

96 min 2021 5.9 / 13
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Jan 8, 2021
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 8.035
Shikime: 3153
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e Azizit që vuan nga kriza ekzistenciale në kërkim të rinisë. Ai nuk është i lumtur me punën dhe jetën e tij private që është rrënuar nga motra e tij që jeton prej disa kohësh me familjen e saj në një shtëpi me të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR