Filma Me Titra Shqip: The White Tiger

125 min 2021 6.8 / 79
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 13, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 89.978
Shikime: 2676
Pershkrimi
Një shofer ambicioz indian përdor zgjuarsinë dhe dinakërinë e tij për të shpëtuar nga varfëria dhe për t'u ngjitur në majë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR