Filma Me Titra Shqip: Transference

79 min 2020 0 / 0
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Aug 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.867
Shikime: 2448
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhoshua duhet të mbrojë motrën e tij binjake Eman që ka aftësi të mbinatyrshme dhe ta mbajë të fshehtë nga një agjent sekret që e kërkon për një program të fshehtë qeveritar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR