Filma Me Titra Shqip: The Dissident

119 min 2020 8.3 / 8
Kategoria:
Viti: Dec 25, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.558
Shikime: 3381
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur gazetari i Uashington Post Jamal Khashoggi, zhduket në Stamboll, e fejuara e tij dhe disidentët në të gjithë botën zbulojnë të dhëna për një vrasje dhe ekspozojnë një tentativë globale për të mbuluar te vërtetën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR