Filma Me Titra Shqip: Chef

114 min 2014 7.1 / 2322
Kategoria: Komedi
Viti: May 8, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17.595
Shikime: 3197
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kryekuzhinier lë punën e tij në restorant dhe blen një kantinë në një përpjekje për të rimarrë premtimin e tij krijues, ndërsa bashkon familjen e tij të larguar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR