Filma Me Titra Shqip: 438 Days

124 min 2019 6.5 / 15
Viti: Aug 30, 2019
Gjuha Origjinale: SV
Popullariteti: 7.8
Shikime: 4415
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy gazetarë suedez shkuan në Etiopi për të kërkuar mbi disa investime të dyshimta të kompanisë së naftës Lundin, por gjatë udhëtimit ata përfunduan të akuzuar për terrorizëm dhe situata e tyre u kthye e rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR