Filma Me Titra Shqip: Villain

97 min 2020 5.9 / 7
Kategoria: Krim Dramatik Thriller
Viti: Feb 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4.249
Shikime: 4688
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pasi del nga burgu, Edi vendos të fillojë një jetë të re dhe të afrohet me vajzën dhe nipin e tij. Por planet e tij për një jetë të re, vështirësohen, kur ai zbulon për telashet e vëllait të tij dhe papritmas bëhet tepër e vështirë t’i qëndrosh larg botës së krimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR