Filma Me Titra Shqip: Palmer

110 min 2021 8.2 / 46
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 76.373
Shikime: 4090
Pershkrimi
Pasi ka dalë nga burgu, Edi mundohet të nisë një jetë të re dhe formon miqësi me një djalosh të vogël nga një familje problematike.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR