Filma Me Titra Shqip: The Little Things

128 min 2021 6.4 / 177
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Jan 27, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1231.979
Shikime: 5927
Pershkrimi
Dy policë, Deke Deacon (Denzel Washington) dhe Jim Baxter (Rami Malek), gjurmojnë një vrasës serial që ka trembur gjithë qytetin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR