Filma Me Titra Shqip: P.O. Box Tinto Brass

81 min 1995 5.3 / 46
Kategoria: Komedi
Viti: Aug 30, 1995
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 11.887
Shikime: 7928
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES! FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Ky film është vizualizim i një serie letrash, fotografish dhe video kasetash të dërguara nga gratë drejt gazetave të caktuara. Një portretizim i rrëfimeve, dëshirave të fshehta, aventurave, kujtimeve, ëndrrave, dëshirave dhe fantazive të këtyre tyre. Fshehurazi, ato ëndërrojnë për çështje të ndaluara, dashnorë të fshehtë dhe takime të nxehta, por nuk kanë guxim për t'i realizuar këto ëndrra.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR