Filma Me Titra Shqip: Agent Revelation

86 min 2021 6.5 / 2
Viti: Jan 22, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.783
Shikime: 4156
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një pluhur antik që kontrollon njerëzit, shfaq të njëjtin efekt tek të gjithë, por ndikon në mënyrë misterioze tek Xhim, të cilit i dhuron fuqi të pazakonta. Xhim dërgohet në një bazë nëntokësore ku stërvitet për të qenë i denjë për misionin e planifikuar për të mësuar pse jashtëtokësorët janë kthyer në Tokë dhe qëllimet e tyre lidhur me racën njerëzore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR