Filma Me Titra Shqip: Fukushima 50

122 min 2020 6.3 / 7
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Mar 6, 2020
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 10.301
Shikime: 2572
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Punëtorët në centralin Fukushima Daiichi në Japoni rrezikojnë jetën e tyre dhe qëndrojnë në termocentralin bërthamor për të parandaluar shkatërrimin total pasi rajoni është shkatërruar nga një tërmet dhe një cunami në 2011.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR