Filma Me Titra Shqip: Journey to the Center of the Earth

93 min 2008 5,9 / 3033
Viti: Jul 10, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,323
Shikime: 1476
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Brendan Fraser luan në këtë aventurë plot aksion të bazuar në tregimin klasik të Xhul Vernit që është e sigurt se do të argëtojë të gjithë familjen! I mbështetur në një të dhënë për të gjetur qendrën e tokës, Trevor Anderson (Fraser), nipi i tij dhe udhërrëfyesja e tyre bëjnë një zbulim të madh që i çon në një udhëtim drithërues drejt së panjohurës. Në përpjekje për të gjetur rrugën e kthimit, grupi udhëton mespërmes një bote që nuk e kanë parë më parë, duke u përballur me krijesa dhe objekte që
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR