Filma Me Titra Shqip: Taish

143 min 2020 6.7 / 6
Kategoria: Thriller Dramatik Krim
Viti: Oct 29, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 1.295
Shikime: 3551
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rohani dhe Sani janë miq të mirë fëmijërie. Sani shkon për të marrë pjesë në dasmën e vëllait të vogël të Rohanit, në Mbretërinë e Bashkuar. Djemtë e shikojnë këtë si një mundësi për tu takuar dhe argëtuar së bashku për një javë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR