Filma Me Titra Shqip: Bloody Hell

94 min 2021 5.8 / 9
Kategoria: Horror Komedi
Viti: Jan 14, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18.11
Shikime: 2546
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burrë në arrati, që mbahet rob në një bodrum misterioz, duhet të gjejë mënyrën për të shpëtuar nga një familje e dhunshme dhe e çmendur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR