Filma Me Titra Shqip: Baba Yaga: Terror of the Dark Forest

96 min 2020 6.6 / 79
Kategoria: Horror
Viti: Feb 27, 2020
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 135.436
Shikime: 3934
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë dhe miqtë e tij duhet të shpëtojnë motrën e tij të mitur nga një shtrigë e keqe që ha foshnje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR