Filma Me Titra Shqip: Antboy

76 min 2013 5.5 / 102
Kategoria: Komedi Aventure Familje
Viti: Sep 7, 2013
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 11.539
Shikime: 2973
Trailer: YouTube
Pershkrimi
12-vjeçari Pelle aksidentalisht kafshohet nga një milingonë dhe merr fuqi të paimagjinueshme. Me ndihmën e mikut të tij, Vilhelm, Pelle krijon një identitet të fshehtë si superheroi, Djali Milingonë. Më pas në qytetin e tyre shfaqet një personazh i frikshëm dhe i çmendur, Pleshti, të cilin Djali Milingonë duhet ta mundë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR