Filma Me Titra Shqip: Coco Before Chanel

110 min 2009 6.9 / 674
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Apr 22, 2009
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 12.903
Shikime: 3797
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e Koko Shanelit të re dhe rritjes së saj nga një rrobaqepëse e thjeshtë në ikonën e botës së modës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR