Filma Me Titra Shqip: Finding 'Ohana

123 min 2021 6.9 / 72
Viti: Jan 29, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 648.915
Shikime: 3311
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një verë në O'ahu rurale merr një kthesë emocionuese për dy fëmijë të rritur në Bruklin. Një ditar që tregon për një thesar të humbur prej kohësh, i vendos ata në një aventurë epike me miq të rinj dhe i çon ata të lidhen përsëri me trashëgiminë e tyre, Hauajin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR