Filma Me Titra Shqip: Herself

97 min 2020 7.1 / 12
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11.838
Shikime: 1851
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një mamaje që përjeton divorcin bashkëshortor pas një dhune të vazhdueshme dhe lufton të ndërtojë një jetë të re e vetme për t'i siguruar një të ardhme dy vajzave të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR