Filma Me Titra Shqip: Penguin Bloom

95 min 2021 7.5 / 33
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 21, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35.001
Shikime: 2780
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një familje merr në shtëpi dhe kujdeset për një laraskë të plagosur e cila do të sjellë një ndryshim të thellë në jetët e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR