Filma Me Titra Shqip: Populaire

111 min 2012 6.6 / 407
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Nov 27, 2012
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7.212
Shikime: 2723
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Roza jeton me babanë e saj të ve dhe është e destinuar të martohet me djalin e një mekaniku vendas, por ëndrra e saj është të jetë sekretare. Kur fiton një punë të tillë në qytet, ajo zbulon se është e aftë të shkruajë me shpejtësi të jashtëzakonshme në makinën e shkrimit. Pronari i saj, i vë kusht të konkurrojë në kampionatet e këtij sporti, nëse dëshiron ta mbajë punën...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR