Filma Me Titra Shqip: Come and See

142 min 1985 8.3 / 635
Kategoria: Dramatik Lufte Histori
Viti: Sep 3, 1985
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 14.576
Shikime: 2087
Pershkrimi
Pasi e gjen një pushkë të vjetër, një djalë i ri i bashkohet ushtrisë Sovjetike dhe përjeton tmerret e luftës së Dytë Botërore kundër forcave të pamëshirshme Gjermane.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR