Filma Me Titra Shqip: The Donkey King

98 min 2020 7 / 1
Viti: Jul 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.739
Shikime: 3046
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur sundimtari i qytetit Azad heq dorë papritur nga froni, një gomar me fat fiton zgjedhjet e para të kombit dhe kurorëzohet Mbreti Gomar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR