Filma Me Titra Shqip: Space Sweepers

136 min 2021 7.2 / 110
Viti: Feb 5, 2021
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 203.893
Shikime: 3220
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në vitin 2092 ekuipazhi i një anije kozmike që mblidhte mbetje hapësinore gjen një vajzë të vogël që kërkohet nga qeveria dhe nga terroristët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR