Filma Me Titra Shqip: Solo Brathuke So Better

123 min 2020 7 / 1
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Dec 24, 2020
Gjuha Origjinale: TE
Popullariteti: 2.017
Shikime: 2814
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një beqar i betuar që ka kaluar rininë e tij duke predikuar kundër martesës dhe dashurisë, ndryshon mendje dhe vendos të martohet, ai detyrohet të përballet me tërë njerëzit që ndiqnin idetë e tij dhe t’i bind për të kundërtën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR