Filma Me Titra Shqip: Bliss

104 min 2021 5.6 / 91
Viti: Feb 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 230.044
Shikime: 3547
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi divorcohet së fundmi dhe pushohet nga puna, Greg takon Izabelën misterioze, një grua të pastrehë dhe të bindur se bota e ndotur dhe e dëmtuar përreth tyre është thjesht një simulim kompjuterik. Edhe pse dyshon në fjalët e saj në fillim, Greg zbulon me kalimin e kohës se mund të ketë ndonjë të vërtetë në komplotin e çmendur të Izabelës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR