Filma Me Titra Shqip: The Wedding Unplanner

110 min 2020 6.9 / 100
Kategoria: Komedi
Viti: Feb 14, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 140.048
Shikime: 3346
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur zbulon kartëvizitën e një planifikuese dasmash, Aleksia menjëherë i thotë, "PO" Karlosit pa e ditur se ajo i përket vajzës me të cilën e ka tradhtuar. Dhëndri tani është bllokuar midis nuses dhe të dashurës së tij, e cila është përgjegjëse për martesën e tij të padëshiruar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR